agencja public relations

Harmonic Budowanie świadomości marki Zintegrowanie kampanie

A few words about us

HarmoniquePR agency has specialized in extensive image building campaigns through Internet media since the beginning. Along with the development of the agency we introduced further Public Relation services according to the market and our clients’ needs. Today HarmoniquePR offers professional image building campaigns based on acquired knowledge as well as vast experience. Our aim is constant development and participation in our clients’ success. PR and marketing are our passion. We are aware how fast the business is changing and how easy it is to stay behind and that is why even whilst sleeping we remain on-line.

more

What's new?

news_name_140

04 April 2017
news_name_140

news_text_140

more

Clients about us

" Przekonaliśmy się, że możemy liczyć na profesjonalizm oraz wysoką kulturę biznesu ze strony pracowników HarmoniquePR. Zespół tej firmy to ludzie, którzy podejmują wszelkie wysiłki, aby zrealizowane zlecenia w pełni odpowiadały oczekiwaniom klienta oraz współczesnego rynku marketingowego. "

The Secret Soap Store

Zdzisław Kosieniak
Chief Executive Officer, Scandia Cosmetics S.A.

Clients about us

" HarmoniquePR jest prężną firmą, która skupia kreatywnych i pełnych energii ludzi. Współpraca z nimi jest owocna i ciekawa. Dobrze odczytują potrzeby klienta i znajdują najlepsze środki, aby je zaspokoić. Firma naprawdę godna polecenia. "

Merci Chef !

Agnieszka Wiąk
Marketing Specialist, Eurial Polska Sp. z o.o.

Clients about us

" W trakcie współpracy można liczyć zarówno na terminowe i profesjonalne wykonanie prac, a także na pomoc przy zadaniach wykraczających poza dane zlecenie. Śmiało możemy powiedzieć, że dzięki tej współpracy nasza marka stała się rozpoznawalna i zdobyła zaufanie klientów "

Sądecki Bartnik

Alicja Gostek-Świech
Chief Executive Officer, Illinois Sp. z o.o.

Clients about us

" HarmoniquePR to rzetelna firma cechująca się sumiennością oraz wywiązywaniem z przyjętych zobowiązań. Współpraca związana z promocją naszej firmy przebiegała efektywnie - agencję wyróżnia kreatywność i profesjonalizm. "

Szkoła Języków Obcych PORTO ALEGRE

Nilton Bicca Moraes
Owner, Porto Alegre Szkoła Języków Iberyjskich

Clients about us

" Korzystając z usług Agencji mamy pewność indywidualnego podejścia oraz wysokiego zaangażowania. Prowadzony projekt został dopasowany do naszych potrzeb, charakteryzuje go elastyczność i kreatywność. Przekonaliśmy się, że zaproponowany i realizowany przez zespół specjalistów sposób komunikowania z naszymi odbiorcami jest skuteczny i pozwala osiągać wyznaczone cele...."

Enova

Kamila Dziwirek
Marketing Manager, Soneta Sp. z o.o.

Clients about us

" Efekty pracy Agencji spełniły nasze wymagania i zaowocowały osiągnięciem zadowalających nas wyników. Łatwość nawiązywania kontaktu oraz szybkość reakcji to tylko niektóre z zalet pracowników, które zatrudnia firma. Dotychczasowa współpraca dała nam podstawy do twierdzenia, że firma doskonale poradzi sobie z zagadnieniami w podobnym zakresie. "

Bonano Ice-Cream

Radosław Charubin
Owner, Multi Ice

Clients about us

" Agencja świadczyła dla Hotelu Witek usługi z zakresu media relations i e-pr. Projekt został zrealizowany z najwyższą starannością oraz dużym zaangażowaniem. Strategia została zrealizowana zgodnie z założeniami, co przełożyło się na osiągnięcie deklarowanych efektów. Harmonique PR cechuje się wysokim profesjonalizmem, terminowością oraz otwartym podejściem do klienta.  "

WITEK Centrum Hotelowo - Konferencyjne

Andrzej Witek
customers_person_company_32,

Clients about us

" Korzystając z usług HarmoniquePR mieliśmy pewność indywidualnego podejścia oraz wysokiego zaangażowania. Elastyczność i kreatywność charakteryzowała każdy prowadzony projekt, który dopasowany był do naszych potrzeb. Zawsze mogliśmy liczyć na pomoc i wsparcie pracowników agencji.  "

Trattoria Soprano

Ewelina Wojewoda
customers_person_company_42, Trattoria Soprano S.C.

Clients about us

" Z ogromną przyjemnością polecam usługi HarmoniquePR. Po pierwsze, jestem bardzo zadowolona ze strategii, która została przygotowana w sposób skrupulatny, ale jednocześnie praktyczny. Po drugie, zaproponowane rozwiązania przynoszą efekty, co tylko dowodzi tego, że pracę specjalistyczną trzeba oddawać specjalistom. Bardzo się cieszę, że nasza współpraca będzie się dalej..."

Anita Michalska


customers_person_company_73,

more

Clients

We had a pleasure to cooperate with them
Get the details