agencja public relations

 • Douglas

  Douglas

  Kampania obejmuje relacje z mediami oraz współpracę z blogosferą dla promocji wydarzeń Beauty Street, Strefy VIP oraz Akademii Makijażu odbywających się w kilkudziesięciu miastach na terenie Polski.

 • Badura

  Badura

  Kampania obejmuje promocję nowej kolekcji w mediach internetowych. 

 • Chocolad

  Chocolad

  Współpraca obejmuje obsługę w zakresie wdrożenia i realizacji kampanii zasięgowej jako części akcji viralowej. Prowadzone działania marketingowe uwzględniają w szczególności media społecznościowe: Facebook, Youtube, Goolgle Adwords oraz WOMM.

 • Enova

  Enova

  Kampania obejmuje kompleksowe wsparcie promocji w mediach społecznościowych, uwzględniające między innymi przygotowanie strategii komunikacji marki oraz działania wizerunkowe prowadzone na portalach Facebook oraz Goldeline.

 • Katarek

  Katarek

  Działania ze strony Agencji obejmowały opracowanie strategii, mającej na celu umocnienie pozycji produktu na rynku i przeprowadzenie go przez proces przebrandowania.
 • Incola

  Incola

  Zakres współpracy obejmuje prowadzenie komunikacji w kanałach social media, reprezentowanie klienta w relacjach z mediami, współpracę z blogosferą oraz organizację spotkań z dziennikarzami.

 • Nowy Styl

  Nowy Styl

  Współpraca obejmuje wsparcie projektu “Boli? Zmień krzesło”. Do zadań Agencji należy realizacja kampanii zasięgowej oraz nagłośnienie akcji przy pomocy mediów społecznościowych.

 • Hotel Kossak

  Hotel Kossak

  Współpraca obejmuje prowadzenie komunikacji w kanałach social media oraz obsługę media relations .

 • Termy Szaflary

  Termy Szaflary

  Współpraca obejmuje stworzenie i implementację strategii komunikacji w mediach społecznościowych, a także reprezentowanie Term Szaflary w kontaktach z mediami i działania z zakresu PR-u eventowego, wspierające odbywające się w obiekcie wydarzenia specjalne.

 • Ministerstwo Środowiska

  Ministerstwo Środowiska

  Współpraca obejmuje obsługę media relations związaną z kampanią informacyjną dotyczącą budownictwa energooszczędnego i pasywnego.

 • Monopoly Kraków

  Monopoly Kraków

  Kampania obejmuje obsługę medialną wydarzenia oraz organizację i koordynacje konferencji prasowej wprowadzającej na rynek nowy projekt.. W ramach współpracy odpowiadamy za nagłośnienie wydarzenia w mediach lokalnych i ogólnopolskich oraz za biuro prasowe podczas konferencji.

   
 • Instytut mikroMAKRO

  Instytut mikroMAKRO

  Kampania obejmuje promocję Droniady – Wielkiej Parady Robotów w Krakowie. Odpowiedzialni jesteśmy za kompleksową obsługę wydarzenia w mediach. Celem działań jest poinformowanie o wydarzeniu prasy i portali miejskich, informacyjnych oraz branżowych, które skupiają użytkowników zainteresowanych nowymi technologiami. 

 • Color Park

  Color Park

  Współpraca obejmuje opracowanie startegii i przeprowadzenie wakacyjnej akcji prosprzedażowej oraz jej kompleksową promocję z wykorzystaniem mediów społecznościowych i kampanii ATL.

 • Merci Chef !

  Merci Chef !

  Kampania obejmuje kompleksowe działania promocyjne i komunikacyjne, mające na celu wprowadzenie na rynek nowego produktu. Kampania uwzględnia całościową opiekę promocyjno-strategiczną – od przygotowania strategii komunikacji, aż po jej implementację. Realizowane działania, zaproponowane przez Agencję, to całościowa opieka nad kontaktami z mediami, w tym promocja w programach kulinarnych oraz organizację konferencji prasowej. W ramach współpracy odpowiadamy za promocję marki wśród ekspertów, między innymi poprzez współpracę z ambasadorem marki i opiekę nad jego blogiem oraz organizację warsztatów kulinarnych. Agencja przygotowała komplet materiałów promocyjnych, między innymi sesję zdjęciową i spoty promocyjne, a także koordynowała zakup materiałów promocyjnych w mediach. Całość kampanii uzupełniają działania skierowane bezpośrednio do klientów, m.in. media społecznościowe i konkursy. 

 • Browar Lubicz

  Browar Lubicz

  Współpraca obejmuje kompleksową obsługę w zakresie działań promocyjnych i budowy wizerunku, m.in. opracowanie strategii PR, komunikację w mediach społecznościowych, współpracę w zakresie media relations, działania ATL oraz organizowanie wydarzeń specjalnych.  

 • Sądecki Bartnik

  Sądecki Bartnik

  Kampania obejmuje kompleksowe wsparcie promocji w mediach społecznościowych, uwzględniające między innymi przygotowanie strategii komunikacji marki oraz działania wizerunkowe prowadzone w serwisie Facebook.

 • Bolesławiec City Center

  Bolesławiec City Center

  Kampania obejmuje kompleksowe działania marketingowe i komunikacyjne, mające na celu wzrost sprzedaży w galerii oraz promocję cyklicznie organizowanych eventów. W ramach współpracy odpowiadamy za kontakt z mediami, działania w obszarze social media,kreację i projekt materiałów graficznych i reklamowych.

 • Ekoconsultant

  Ekoconsultant

  Kampania obejmuje kompleksową obsługę wizerunkową marki. Prowadzone działania z zakresu relacji z mediami uwzględniają wsparcie strategiczne, prowadzenie komunikacji w mediach oraz opiekę nad biurem prasowym. Dodatkowo Agencja odpowiedzialna jest za całościową realizację działań promocyjnych w internecie, m.in w social media, w społecznościach eksperckich, a także wsparcie reklamowe w postaci kampanii AdWords.

 • Anita Michalska

  Anita Michalska

  Kampania obejmuje między innymi przygotowanie strategii komunikacji marki oraz działania media relations.

 • Biuri

  Biuri

  Współpraca obejmuję kompleksową obsługę relacji z mediami oraz wsparcie wizerunku za pośrednictwem mediów społecznościowych. 

 • Get Smarter

  Get Smarter

  Kampania obejmuje wprowadzenie platformy Get Smarter na rynek poprzez działania w serwisie LinkedIN i GoldenLine.

 • Fritz Exchange

  Fritz Exchange

  Kampania obejmuje kompleksową opiekę nad promocją w mediach, uwzględniającą między innymi przygotowanie strategii komunikacji oraz prowadzenie relacji z mediami, wraz z oficjalnym reprezentowaniem marki w internecie.

 • SAMI SWOI

  SAMI SWOI

  Kampania obejmuje kompleksowe wsparcie komunikacyjne i promocyjne w trakcie wprowadzenia nowej usługi na rynek polski i angielski, w szczególności w zakresie całościowej promocji w mediach.

 • WITEK Centrum Hotelowo - Konferencyjne

  WITEK Centrum Hotelowo - Konferencyjne

  Kampania obejmuje kompleksowe wsparcie wizerunkowe marki, w szczególności prowadzenie relacji z mediami oraz audyt wizerunkowy strony internetowej.

 • Park Dinozaurów i Rozrywki Dinolandia w Inwałdzie

  Park Dinozaurów i Rozrywki Dinolandia w Inwałdzie

  Kampania obejmuje kompleksowe działania z zakresu komunikacji, między innymi wdrożenie strategii komunikacji marki, relacje z mediami oraz prowadzenie działań promocyjnych w społecznościach.

 • Bałtowski Kompleks Turystyczny

  Bałtowski Kompleks Turystyczny

  Kampania obejmuje wsparcie komunikacyjno- promocyjne w zakresie relacji z mediami, współpracę z ambasadorem marki oraz organizację niestandardowej konferencji prasowej. 

 • Kompleks Beskid Spytkowice

  Kompleks Beskid Spytkowice

  Kampania obejmuje kompleksowe działania promocyjne w mediach społecznościowych - przygotowanie strategii komunikacji w zakresie social media, prowadzenie oficjalnego profilu marki na portalu Facebook oraz nadzorowanie kampanii Facebook Ads.

 • Zdrojowa Invest

  Zdrojowa Invest

  Współpraca obejmuje przygotowanie cyklu szkoleń z zakresu PR. 

 • Grupa TURNAU

  Grupa TURNAU

  Kampania obejmuje kompleksowe działania wizerunkowe i komunikacyjne. W ramach współpracy Agencja odpowiada za przygotowanie strategii komunikacji, relacje z mediami, prowadzenie oficjalnego bloga marki oraz prowadzenie oficjalnych profili marki w mediach społecznościowych. Dodatkowo Agencja jest odpowiedzialna za wsparcie w zakresie copywritingu oraz tworzenie materiałów ATL.

 • Szklane Domy

  Szklane Domy

  Kampania obejmuje kompleksowe wsparcie promocji w mediach społecznościowych, uwzględniające między innymi przygotowanie strategii komunikacji marki oraz działania wizerunkowe prowadzone na portalu Facebook.

 • RT Hotels

  RT Hotels

  Kampania obejmuje działania doradcze z zakresu komunikacji oraz copywritingu.

 • The Secret Soap Store

  The Secret Soap Store

  Kampania obejmuje kompleksową kampanię wizerunkową, w tym przygotowanie strategii komunikacji, prowadzenie zintegrowanych działań w zakresie relacji z mediami i social media, w tym prowadzenie oficjalnych profili marek na portalach społecznościowych, kreację bloga firmowego oraz współpracę z blogerami.

 • DOMODI

  DOMODI

  Kampania obejmuje kompleksową opiekę nad promocją w mediach oraz kontaktami z dziennikarzami, w szczególności nacelowane na działania wizerunkowe oraz promocję eventów.

 • VISAGE SHOP

  VISAGE SHOP

  Kampania obejmuje kompleksowe działania wizerunkowe w  relacje z mediami, współpracę z blogosferą, prowadzenie testów konsumenckich oraz oficjalne reprezentowanie marki w społecznościach internetowych.

 • Grupa 6

  Grupa 6

  Kampania obejmuje działania wizerunkowe na portalach społecznościowych. 

 • Zwrot Pieniędzy

  Zwrot Pieniędzy

  Kampania obejmuje kompleksowe działania nakierowane na wprowadzenie na rynek nowego produktu, w szczególności prowadzenie działań w zakresie relacji z mediami oraz oficjalne reprezentowanie marki w internecie.

 • CompuGroup Medical

  CompuGroup Medical

  Kampania obejmuje kompleksowe działania promocyjne i strategiczne w zakresie budowania eksperckiego wizerunku marki. Prowadzone działania uwzględniają przygotowanie strategii komunikacji i dotarcia do najbardziej wymagających segmentów klientów, kompleksowe budowanie wizerunku marki w mediach, a także pełną obsługę w zakresie mediów społecznościowych.

   

 • Socjomania

  Socjomania

  Kampania obejmuje kompleksową promocję kursów szkoleniowych w mediach specjalistycznych.

 • Trattoria Soprano

  Trattoria Soprano

  Kampania obejmuje kompleksowe wsparcie promocji w mediach społecznościowych, uwzględniające między innymi przygotowanie strategii komunikacji marki oraz działania wizerunkowe prowadzone na portalu Facebook.

 • Paweł Zaremba Academy

  Paweł Zaremba Academy

  Kampania obejmuje kompleksowe działania wizerunkowe marki, w szczególności przygotowanie strategii komunikacji, doradztwo wizerunkowe oraz prowadzenie relacji z mediami.

 • INDEPRO

  INDEPRO

  Kampania obejmuje kompleksowe wsparcie komunikacyjno-promocyjne w zakresie relacji z mediami oraz działania doradcze w zakresie employer brandingu.

 • CONEKT

  CONEKT

  Kampania obejmuje audyt marketingowy i wizerunkowy marki.

 • nvey Eco

  nvey Eco

  Kampania obejmuje kompleksowe wprowadzenie na rynek nowego produktu, w tym całościowe kreowanie wizerunku marki w mediach, współpracę z blogosferą oraz prowadzenie testów konsumenckich.

 • Eve Pearl

  Eve Pearl

  Kampania obejmuje kompleksowe działania wspierające wprowadzenie na rynek nowego produktu, w tym całościowe relacje z mediami, współpracę z blogosferą oraz prowadzenie testów konsumenckich.

 • Szkoła Języków Obcych PORTO ALEGRE

  Szkoła Języków Obcych PORTO ALEGRE

  Współpraca obejmuje prowadzenie działań promocyjnych i komunikowanie się ze społecznością zgromadzoną wokół Szkoły Porto Alegre w serwisie społecznościowym Facebook.

 • Pakka.pl

  Pakka.pl

  Kampania obejmuje kompleksowe działania promocyjne w zakresie relacji z mediami, social media oraz współpracą z blogosferą. Nasza Agencja prowadzi również doradztwo strategiczne i wizerunkowe.

 • ArtFashion Production Agency

  ArtFashion Production Agency

  Kampania obejmuje kompleksowe doradztwo wizerunkowe  oraz wdrażanie strategii komunikacji w zakresie współpracy z mediami.

 • Twistermind

  Twistermind

  Kampania obejmuje kompleksowe wsparcie wprowadzenia nowego produktu na rynek, w szczególności w zakresie media relations, social media, działań w społecznościach. W ramach kampanii przygotowany został filmik promocyjny, wykonany techniką animacji.

 • Fundacja na Rzecz Rozwoju Chirurgii Rekonstrukcyjnej i Przeszczepów Twarzy

  Fundacja na Rzecz Rozwoju Chirurgii Rekonstrukcyjnej i Przeszczepów Twarzy

  Współpraca przy stworzeniu nazwy dla gali organizowanej przez fundację. 

 • HENES

  HENES

  Kampania obejmuje kompleksowe wsparcie wprowadzenia nowego produktu na rynek, w szczególności w zakresie media relations, social media, działań w społecznościach

 • Luminaa

  Luminaa

  Kampania obejmuje kompleksowe wsparcie promocji w mediach społecznościowych, uwzględniające między innymi przygotowanie strategii komunikacji marki oraz działania wizerunkowe prowadzone na portalu Facebook.

 • Shit Elephant

  Shit Elephant

  Kampania obejmuje kompleksowe wsparcie promocji w mediach społecznościowych, uwzględniające między innymi przygotowanie strategii komunikacji marki oraz działania wizerunkowe prowadzone na portalu Facebook. Dodatkowo prowadzone były działania doradcze w zakresie kreowania wizerunku i brandingu.

 • Bonano Ice-Cream

  Bonano Ice-Cream

  Kampania obejmuje kompleksowe wsparcie promocji w mediach społecznościowych, uwzględniające między innymi przygotowanie strategii komunikacji marki, działania wizerunkowe prowadzone na portalu Facebook, a także wsparcie działań  marketingowych marki.

 • Castello

  Castello

  Kampania obejmuje kompleksowe działania wizerunkowe, w szczególności w mediach lokalnych oraz portalach społecznościowych.

 • Inspiring People

  Inspiring People

  Kampania obejmuje kompleksowe działania wizerunkowe i brandingowe, w tym przygotowanie strategii komunikacji i wdrożenie jej. Prowadzone działania obejmują relacje z mediami, dotarcie do liderów opinii, a także koncepcję i copywriting tekstów na stronę.

 • Agencja Reklamowa MRUFKA

  Agencja Reklamowa MRUFKA

  Kampania obejmuje kompleksowe działania komunikacyjne nakierowane na promocję virala, między innymi współpracę z mediami oraz promocję materiałów zrealizowanych dla Krajowego Rejestru Długów.

 • BNI - Business Networking International

  BNI - Business Networking International

  Kampania obejmuje zarządzanie treścią na stronie internetowej oraz relacje z mediami.

Najedź kursorem na logo
aby dowiedzieć się więcej