agencja public relations

Kilka słów o nas

Agencja HarmoniquePR, specjalizuje się w usługach z obszaru public relations. Wraz z dynamicznym rozwojem zwiększyła zakres swojej działalności, stając się agencją marketingu zintegrowanego, działającą pod nazwą Harmonic
 
Strategia firmy od początku była nastawiona na ciągły rozwój i wprowadzanie nowych usług, zgodnych z potrzebami klientów. Nowe logo i nowa nazwa symbolizują rozszerzenie zakresu działań. Obecnie agencja realizuje kampanie w obszarach: advertising, interactive, search i public relations, co pozwala na kompleksową obsługę i rozwój firm klientów. 
 
Rebranding marki, to nie tylko nowe logo i szata graficzna, które odwzorowują usługi i kompetencje, ale także nowa strategia komunikacji, która jest odzwierciedleniem aspiracji firmy. Harmonic jest organizacją, dla której liczy się zarówno klient i osiągane dla niego efekty, jak i stworzenie dla pracowników atmosfery sprzyjającej kreatywności i innowacyjności. To obustronna korzyść- firma rozwija klientów, a klienci firmę. 
 
Proces rebrandingu obejmuje również zmianę modelu biznesowego wzbogaconego o nowe wartości i elementy oferty. Chcemy, aby nowe było lepsze, nie tylko wizualnie. Stąd nasza firma, to całkowicie nowe oblicze marketingu, którym klient i rozwój jego firmy jest kluczem do sukcesu. 
 
Harmonic stawia na rozwiązania, niosące za sobą realne efekty.
 
 

Nasi klienci

Z nimi mieliśmy przyjemność pracować
Poznaj szczegóły